• Web Sitemiz Yayında!
  Yapımda olan web sitemiz yayına girdi. Web sitemizde, firmamıza ait iletişim bilgilerine ulaşabilir, bizimle internet üzerinden...
 • Kanunlara uygun web sitesi
  Türk Ticaret Kanunu’na %100 uygun web sitesi paketimiz ile Ticaret Kanunu'nda yer alan içeriği kolayca yayınlamanız, güncelleme...
 • TTK Uyumlu Web Sitesi
  Türk Ticaret Kanununa Uygun Web Sitesi Nedir?...
 • Ofis adresimiz değişti!
  Web Tasarım ve Yazılım Ofisimiz yeni adresinde hizmetine devam etmektedir....

Kurumsal Hosting Hizmetlerimiz

Linux Hosting size ve müsterilerinize PHP ve MySQL uygulamalarınızda yüksek performanslı çözüm sunar PHP tabanlı uygulamalarınız için Linux Hosting kullanmanızı tavsiye ederiz. Gerçek kaliteyi ve uzman destegini Yüce Bilgisayar'da bulacaksınız.

%99,7 gerçek zamanlı uptime garantisi, Sunucularımız Joomla, Wordpress, Moodle tüm versiyonları ile %100 uyumludur, statik internet sayfaları ve email ağırlıklı kullanımlar için Yüce Bilgisayar size Linux Hosting paketlerini tavsiye etmektedir. Ayrıca PHP programlama dili, MySQL veritabanı ile çalışan uygulamalar için Linux Hosting paketlerini tercih edebilirsiniz.

Önemli Not:
Sunucularımızda hiç bir şekilde toplu mail & spam mail gönderimi, yasadışı içerikli web siteleri (warez full program dağıtımı, mp3, film , dizi paylaşımı veya bunlara ait gösterim veya download linkleri , cinsellik içeren her türlü içerik vb. T.C. yasalarına aykırı içeriği olan web siteleri ve lisansız vbulletin forum scripti) kesinlikle barındırılmamaktadır. Uygun olmayan İçerik bunlarla sınırlı değildir. Sistem yöneticisi tarafından tespit edilen siteler kapatılmakta ve ücret iadesi yapılmamaktadır. Lütfen hosting hizmeti alırken bu uyarıyı dikkate alınız.


Güvenilir Teknik Destek
%99.9 Çalışma Zamanı Garantisi
30 Gün Para İade Garantisi
7/24 Teknik DestekSağlam Altyapı

eTicaret Uygun